تابلو سازی در اصفهان با حکینو

تابلو سازی ال ای دی سه بعدی ( لایت باکس سه بعدی ) یا آینه بی نهایت چیست؟ پاسخ ساده این است که در واقع شکل جدیدی از تابلوهای ال ای دی ثابت است که در دو یا چند آینه به صورت موازی یا تقریباً موازی با یکدیگر قرار می گیرند. این ساختار مجموعه ای از انعکاس های نور به طور فزاینده را ایجاد می کند که به نظر می رسد عمق تابلو بی نهایت است .

تابلو سازی در اصفهان،آینه بی نهایت

تابلوهای نئون آینه بی نهایت چگونه کار می کنند؟

تابلوهای نئونی آینه بی نهایت با بازتاب نور مجموعه ای از آینه ها کار می کنند. آینه ها به گونه ای چیده شده اند که توهم فضایی بی نهایت را ایجاد می کند. این افکت با قرار دادن منبع نور در پشت آینه ها ایجاد می شود. همانطور که نور از آینه ها منعکس می شود، توهم فضایی بی نهایت را ایجاد می کند.

آینه های موجود در تابلوی نئون آینه بی نهایت معمولا از شیشه یا اکریلیک ساخته شده اند. اندازه و تعداد آینه های مورد استفاده بسته به اندازه و طرح علامت متفاوت خواهد بود. تابلوهای نئون آینه بی نهایت را می توان در هر اندازه و شکلی ساخت و می تواند متناسب با هر فضایی سفارشی شده باشد.

تابلوهای نئونی آینه بی نهایت انتخاب محبوبی برای آن است مشاغل، خانه ها و فضاهای رویداد. آنها یک راه منحصر به فرد برای افزودن نور و سبک به هر فضایی هستند.

برای ایجاد این نوع آینه ، تولیدکنندگان یک پوشش بازتابنده بسیار نازک روی سطح آن قرار می دهند. این پوشش بسیار نازک است برخی آن را یک سطح نیمه نقره ای می نامند. یک سطح نیمه نقره ای فقط حدود نیمی از نور را که به سطح برخورد می کند منعکس می کند و به نیمه دیگر اجازه عبور می دهد. هنگام ساخت یک آینه بی نهایت یا تابلو ال ای دی سه بعدی ، قرار دادن آینه ها به صورت موازی ، باعث می شود تا نوری را که بین آنها قرار گرفته شده است بی وقفه بازتاب پیدا کند تا یک تونل از نور را پدیدار نماید.

انواع کاربردهای دیگر آینه بی نهایت

برخی از کاربرد های تجاری آینه بی نهایت شامل استفاده آنها در رختکن لباس فروشی ها و فروشگاه های بزرگ ، پارک های تفریحی و برخی از آسانسورها استفاده می باشد. در این کاربردها ، آینه های سقفی یا دیواری بصورت آینه بینهایت در نظر گرفته می‌شود با این کار می توانید علاوه بر بازتاب خود در آینه شاهد یک تصویر زیبا از رقص نوری هم باشید.

تابلو سازی در اصفهان

برای ایجاد تازگی و نو شدن و دادن روحیه بیشتر منزل یا محل کار استفاده از تابلوهای دکوراتیو با طرح دلخواه یک گزینه عالی محسوب می شود.زیرا شما می توانید با هر سبک و سلیقه ای که هستید از این تابلوها استفاده کنید و با یک تغییر کوچک اما کاربردی فضا را برای خود و اطرافیان دلنشین تر کنید.تابلو دکوراتیو با طرح دلخواه شما، در ابعاد متفاوت،این امکان را به شما می‌دهد تا با توجه به بودجه خود،فضای اتاق،منزل و یا محل کار خود را دگرگون کنید!

قیمت تابلو ال ای دی سه بعدی

برای مشاهده قیمت انواع تابلوهای تبلیغاتی و محاسبه آنلاین آن میتوانید به این قسمت مراجعه فرمائید.

قیمت تابلو ال ای دی سه بعدی به نوع آن، متراژ آن و استفاده یا عدم استفاده از حروف در آن بستگی دارد و مسلماً هر چه متراژ و متریال استفاده شده در این تابلوها بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر است. عوامل زیر در قیمت گذاری این مدل تابلو تاثیرگذار هستند:

۱- متراژ تابلو مورد نظر
۲- نوع تابلو ( آینه ای یا پلکسی )
۳-استفاده از کلمات یا حروف در تابلو
۴-استفاده از نوع اس ام دی
۵-استفاده از اس ام دی آی سی دار یا معمولی
۶-استفاده از کنترل از راه دور

پشتیبان حکینو
ارسال پیام