حک و برش پلکسی در اصفهان با حکینو:

پلکسی یا ورق آکریلیک یک نوع پلیمر شفاف است که جایگزین بسیار عالی برای شیشه می باشد، پلکسی متریالی است که از چندی پیش در صنایع مختلف مورد توجه قرار گرفت.پلکسی گلس شفاف به دلیل داشتن ویژگی های منحصر به فرد مانند مقاومت کششی قابل قبول، مقاومت خمشی خوب، شفافیت،  جلای خوب آن، مقاومت بالا در برابر حرارت و همچنین مقاومت در برابر اشعه فرابنفش کاربرد در صنایع مختلف از آن استفاده فراوانی می شود، اما در حال حاضر و در ایران در صنعت دکوراسیون داخلی، تزیینات و  دکوراتیو، پروژه های دانشجویی معماری ساخت انواع تابلو و استند ها از پلکسی بهره می برند.

پلکسی انواع مختلفی دارد مانند پلکسی گلاس رنگی، پلکسی گلاس شفاف، ورق مولتی استایل، پلکسی ترانسپارنت، پلکسی گلاس آینه ای و  ورق کریستال دوغی که هرکدام خواص خود را دارند و  برای حک و برش پلکسی در اصفهان کاربردی می باشند. 

حک و برش پلکسی در اصفهان بیشتر در حوزه تبلیغات استفاده می شود چرا که تابلو و استندهایی از جنس پلکسی برای معرفی برند و کسب و کارها مورد استفاده قرار میگیرد.

شاید تا به حال به نوشته های برجسته ای که در سازمان ها، شرکت های خصوصی و یا تابلو  فروشگاه ها در سطح شهر هستند دقت کرده باشید و این سوال در ذهنتان شکل گرفته باشد که این نوشته ها چگونه ساخته شدند؟؟

این نام ها و حروف برجسته همان پلکسی هستند که با  برش پلکسی  به این شکل درآمده اند.

حکینو حک وبرش لیزر
برش لیزری روی پلکسی گلس
حکینو حک وبرش لیزر
خروجی حک پلکسی

حک و برش پلکسی در اصفهان با ورق آکرولیک

پلکسی ها اصولا در ساخت حروف برجسته چلنیوم و پلاستیک انواع تابلوها، تابلو راهنمای طبقات، ساخت تندیس و لوح تقدیر استفاده می شوند.برش پلکسی در اصفهان از دیگر خدمات حکینو می باشد، حکاکی پلکسی به این صورت انجام می شود که ابتدا طرح یا تصویر مورد نظر در نرم افزار های طراحی اجرا می شود و خروجی در دستگاه برش لیزر و حک پلکسی تبدیل به طرح اصلی می شود.

دستگاه حکاکی پلکسی با قرار دادن نازل دستگاه لیزر بر رو متریال به برش طرح مربوطه اقدام می کند.  از آنجایی که ورق پلکسی در صنایع مختلف کاربرد دارد، انتخاب نوع پلکسی اهمیت زیادی دارد برای مثال اگر می خواهید محصولی تولید کنید که در برابر اشعه خورشید مقاومت بالایی داشته باشد یا ضد اشعه UV  باشد باید از ورق آکریلیک فیلتر uv  استفاده کنید این نوع ورق دربرابر تابش اشعه فرابنفش مقاوم است. علاوه بر اشعه یووی، نوعی ورق آکریلیک هم وجود دارد که در برابر تابش مادون قرمز مقاوم است و آن را از خود عبور نمی دهد.

حک پلکسی در اصفهان بر روی انواع ورق آکریلیک شفاف (پلکسی) انجام می شود و انتخاب نوع آن بستگی به کار شما دارد، که در بالا به چند نوع از ورق های پلکسی اشاره شد.

 

کاربردهای‌حک‌وبرش پلکسی در اصفهان

 

  • ساخت استند لوازم آرایش
  • ساخت لوح تقدیر و تندیس
  • سقف کاذب و نورگیر
  • ساخت شیشه و چراغ ماشین
  • استفاده در ساخت مکانهایی مانند آلاچیق و گلخانه
  • دکوراسیون داخلی و لوازم دکوراتیو
  • ساخت کلاه ایمنی مهندسان
  • استفاده شده در باشگاه ، استخر و ایستگاه اتوبوس
  • جایگزین شیشه در هواپیماهای جنگی و زیر دریایی

 

سعی ما بر آن است تا با بهره گیری از نیروی متخصص انسانی و استفاده از دستگاه حک و برش لیزر بهترین طراحی و حکاکی ها را بر روی سفارشات شما با بهترین قیمت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهیم. همانطور که گفته شد پلکسی گلس یکی از بهترین متریال ها برای حک و برش لیزر در اصفهان می باشد. بر روی پلکسی می توان طراحی های متفاوتی انجام داد و از آن ها در قالب وسابل دکوراتیو و در بسیاری از جاها استفاده کرد.

 

برای مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید

پشتیبان حکینو
ارسال پیام